Väliribakardinad

Vali endale sobiv

Väliribakardinad Välirulood Päiksekaitse lamellid

Kardinate tellimine on lihtne! Tellimus on võimalik vormistada meie tehasesalongis, interneti vahendusel või kutsudes spetsialisti näidistega koju.

Millest alustada, kui soovite hinnapakkumist või tellida fassaadikardinaid?

  • Saada meile oma ava mõõdud
  • Kirjelda, kuhu soovid paigaldada (ava sisse või peale)
  • Vali välja profiil värv, mis vastab sinu vajadusele
  • Kui kahtled, kuidas on võimalik sinu objektile välirulood paigaldada, lisa päringule pilt oma fassaadist.
  • Saada päring info@aknakate.ee ning vastame Teile esimesel võimalusel!

Fassaadiribakardinad on mõeldud päikesekaitseks väljaspool akent. Just erinevad välisfassaadi kardinad on kõige efektiivsemad aknakatted päikese ja kuumuse kaitseks. Kui tuppa paigaldatud kardinate puhul jääb kuumus kardina ja akna vahele ning sealt liigub soojus juba vaikselt ruumi edasi, siis välikardinate eeliseks on see, et nad asuvad õues, mis takistab omakorda kuumusel läbi akna tuppa sattumist.

Väliribakardinate eelis teiste fassaadi kardinatega võrreldes on see, et kui suvel paistab päike kõrgelt, siis ribakardinad avatud asendis varjavad päikese täiesti ära, piiramata Teie vaadet aknast. Teiseks plussiks võib välja tuua nende tuule taluvust, küljesiinidega varustatud ribakardinad suudavad vastu panna ka tuulistematele ilmadele ja ei kolise iga väiksema tuule puhangu käes.

Miinusena võib välja tuua, et ribakardinad vajavad paigaldamiseks rohkem ruumi kui fassaadirulood.

Mudelite valik

C50LC50L
C80C80
C80 FLATC80 FLAT
C80C80
C80L FLATC80L FLAT
C80LC80L
Z90 HFZ90 HF
Z90 boxZ90 box
Z90Z90
Z90LZ90L

Meie riba kuju valikus on nii C kui ka Z kujuga ribad mis on valmistatud vastupidavast alumiiniumist. Ribakardinate kuju ja laiuse määrab pind, mida soovite väljavalitud mudeliga katta. Mida tugevam ja suurem on ribakardina profiil, seda suuremaid kardinaid on meil võimalik ka teha.

Ribakardinaid saab paigaldada kas küljesiinide või trossidega. Soovi korral on võimalus lisada kardinatele ka katteplekk mida on võimalik valmistada erimõõtudega vastavalt kliendi soovile.

Juhtimise valikus on nii mootori kui ka väntsüsteemiga mehhanismid. Mootoriga juhtimise puhul on võimalik valida puldi ja lüliti vahel. Lisavõimalusena pakume ka päikese-, tuule-, või temperatuuriandurit mida kõike on võimalik ühendada Targa Kodu süsteemiga.

Suurima profiiliga kardina maksimaalne mõõt on 4,5m x 5m (laius x kõrgus).

Värvivalik

Suurema profiili ja tooni valikuga on võimalik tutvuda ka meie tehasesalongis Kakumäe tee 37

NB! Näidistel toodud toonid võivad erineda tegelikust toonist, sõltuvalt Teie monitori resolutsioonist ja arvuti videokaardi võimalustest!

 DB703 Grafiit DB703 Grafiit
 RAL1013 Helebeež RAL1013 Helebeež
 RAL7016 Antratsiit RAL7016 Antratsiit
 RAL9005 Must RAL9005 Must
 RAL9006 Valge alumiinium RAL9006 Valge alumiinium
 RAL9007 Hall alumiinium RAL9007 Hall alumiinium
 RAL9010 Valge RAL9010 Valge

Kliendid kiidavad