TaHoma

Eramajade juhtimis-süsteem TaHoma®

3 olulisemat TaHoma® funktsiooni


STSENAARIUMID
Koosta oma elustiilile sobiv stsenaarium.

  • Stsenaariumi aktiveerimiseks on vaja vaid üht puudutust. Nt funktsiooni „Väljumine“ aktiveerimisel lülitab süsteem välja valgustuse, suleb ribakardinad, katuseaknad jms.
  • Stsenaariume saab kombineerida erinevate andurite- ga, nt temperatuuri-, päikese- või liikumisanduriga.

KALENDER
Stsenaariume saab sobitada iga nädalapäeva vajadustele vastavalt.

Valige erinev stsenaarium nt tööpäevadele (esmaspäev kuni reede) ja nädalavahetusele (laupäevast pühapäevani). Stsenaariume saab igal ajal muuta.


LAIENDATUD STSENAARIUMID
Lisage oma stsenaarium.

Kujundage ja täiendage oma stsenaariume lisaandurite abil. Näiteks kui temperatuur toas ületab teatud piiri, aktiveerub automaatne ribakardinate sulgumine vältimaks ruumide ülekuumenemist.

TaHoma®-t saab kasutada ka koos teiste tootjate seadmetega

TaHoma® ühildub erinevate raadiolingi protokollidega.

Maja automatiseerimine Somfy abil


Ribakardinad siseruumidesse

Kaugjuhtimispuldi või seinalüliti abil juhitavad mootoriga ribakardinad siseruumides kasutamiseks. Ohutud lastele ja koduloomadele. Ühe puldiga on võimalik juhtida kõiki kardinaid korraga, aga ka igaüht eraldi. Valikus on kaks mootoriga juhtimissüsteemi: juhtmevaba (patareidega) ja standardne (230 V elektriühendus).


Kardinad

Eriti mugav juhtimissüsteem kasutamiseks kõrgele paigaldatud ja raskete kardinate puhul või muul viisil raskesti ligipääsetavates kohtades kinnitatud kardinate liigutamiseks. Saadaval käsi- ja automaatjuhtimisega. Mootori asukohta võib muuta igal ajal. Võimalik paigaldada ka ripplae korral.


Fassaadi ribakardinad (rulood või horisontaalsed kardinad)

Kaitsevad ruume kuumenemise eest ja ei varjuta välisvaadet. Juhtimissüsteem lisab maja välisilmele omapära. Võimaldab siseruumide valgustust laialdaselt varieerida.


Varikatused

Somfy võimaldab igat tüüpi varikatuste automatiseerimist. Tänu paigaldatud tuule- ja päikeseanduritele toimub varikatuste juhtimine automaatselt. See tagab suurema mugavuse, turvalisuse ja elektrienergia kokkuhoiu.


Turvakardinad

Turvakardinad on varustatud uuema põlvkonna tõstmisvastase blokeerimissüs- teemiga ja takistustundliku ajamiga, mis tagab nende pika eluea ja maksimaal- selt turvalise kasutamise.


Garaaži- ja aiaväravad

Mugav kasutamine mis tahes ilmastikutingimustes. Juhtimine toimub puldiga või TaHoma® juhtimissüsteemiga.

Kliendid kiidavad