Tahoma Väike Vend Connexoon

Seadmete ühilduvus läbi telefoni

Connexoon on TaHoma Väike Vend mis sarnaneb Tahoma Targa Kodu süsteemiga. See tark vidin mitte ainult laseb sul individuaalselt kontrollida tooteid telefoni kaudu puldivabalt, vaid võimaldab ka koostada erinevaid stsenaariume hõlmates erinevaid tooteid koos. Lihtsalt ühenda vidin internetikaabli ja vooluvõrguga, aktiveeri veebilehel www.somfy-connect.com, laadi alla tasuta rakendus telefoni ja ühenda oma tooted. Nii lihtne ongi!

Kui Targa Kodu süsteem tundub leidvat vähe kasutust Sinu kodus, siis tasub mõelda Connexooni peale. Väike Vend on mõeldud inimesele, kes soovib kasutada lihtsaid nutilahendusi ilma puldita oma kodus. Kui mõtled mootoriga lahenduste peale, siis Väike Vend laseb hõlpsasti kasutada ruloosid ja kardinaid ühendades neid vaid ühe rakendusega. Äpiga saab luua mitmeid stsenaariume, näiteks on sul võimalik seadistada kõigi magamistoa kardinate avanemised hommikul kellaajaliselt.

Connexooniga ühilduvad tooted

toodete-nimekiri

 • Üks toksamine
  Kõikide seadmete avamine ja sulgemine lihtsa klikiga.
 • Taimer
  Planeerige seadmete avamine ja sulgemine sobival kellaajal ja kuupäeval ning simuleerige oma kohalolu.
 • Stsenaariumid
  Programmeeri aknakatete avamis- ja sulgemisstsenaariume, näiteks ühe vajutusega saad sulgeda kardinad ja panna elutoas tuled põlema.
 • Kontrolli seisundit
  Kontrolli ruloode seisundit rakendusest (kas ikka sai turvakardinad suletud) ja muuda seda eemalt.

phones

Video

Tahoma ja Connexoon

Kliendid kiidavad