Sääsevõrgud uksele

Sääsevõrgud on tõhusaks kaitseks ebameeldivate ja tüütavate putukate eest.

Sääsevõrgud aknale Sääsevõrgud uksele

Sääsevõrkude tellimine on lihtne! Tellimus on võimalik vormistada meie tehasesalongis, interneti vahendusel või kutsudes spetsialisti näidistega koju.

Millest alustada, kui soovite hinnapakkumist või tellida sääsevõrke?

  • Saada meile oma ukseava mõõdud
  • Kirjelda, millist ukse mehhanismi soovid kasutada (hingedel mehhanism, raamiga, voldiksüsteem)
  • Kui kahtled, kuidas on võimalik sinu uksele sääsevõrku paigaldada, siis lisa päringule pilt oma uksest
  • Saada päring info@aknakate.ee ning vastame Teile esimesel võimalusel!

Sääsevõrgud on tõhusaks kaitseks ebameeldivate ja tüütavate putukate eest. Ukseraamile kinnitatult moodustab sääsevõrk efektiivse filtri ümbritseva keskkonna (tolmu, prahi, putukate) ja ruumi vahel. Võrku ei kahjusta vesi, päike ega rasv, küll aga võivad kahjustada linnud, kes nokivad võrgule jäänud toiduosakesi vm seemneid. Seepärast soovitame paar korda aastas (sügisel ja kevadel) võrku pesta.

Hingedel sääsevõrk on lihtne ja soodsaim lahendus mis paigaldatakse kruviga otse aknaraami külge. Maksimaalne mõõt (laius x kõrgus): 120 x 230 cm; minimaalne 50 x 100 cm

Raamiga sääsevõrku on võimalik ükskõik mis avasse kinnitada vastavalt enda soovile. Uks toimib magnetiga mis tõugates on isesulguva süsteemiga.
Maksimaalne mõõt (laius x kõrgus): 130 x 230 cm; minimaalne 50 x 100 cm

Voldiksääsevõrk on ideaalne lahendus kohtades kus on kasutuses suured klaasuksed, näiteks terasside puhul. Alumiiniumraam, kus võrk liigub, paigaldatakse vastavalt maja konstruktsioonile kas pale peale või ava sisse (selleks oleks soovituslik pilt saata oma ustest, kuhu sääsevõrk läheb). Voldiksääsevõrgu ukse puhul on võimalik valida kahe süsteemi vahel vastavalt ukse eripärast – kas sääsevõrgu uksed liiguvad keskele kokku või kogunevad ühele poole küljele. Kõrvalelükatuna jääb volditud osa raami sisse peitu, võttes minimaalselt ruumi. Maksimaalne mõõt (laius x kõrgus): 380 x 260 cm.

Putukavõrgu raami värve on kolm: valge, pruun ja antratsiit.

Mõõtmis- ja paigaldusjuhend

Voldiksääsevõrgu paigaldusjuhend

Kliendid kiidavad