Tekstiilkardinad

Tekstiilkardinad

Tekstiilkardinad Allusion Lavakardinad Roomakardinad Motoriseeritud kardinad

Suur osa meie elust veedame oma kodus, kodu on koht kus meie lapsepõlve mälestused sünnivad, koht kus oma lähedastega õnnelikud ühised momendid läbi elame, koht kuhu kutsume ainult oma lähedasemaid sõpru.

Selleks, et muuta tavaline maja isikupäraseks ja hubaseks koduks, ei piisa ainult soojadest värvitoonidest seinas või edevast lühtrist laes, selleks on vaja kombineerida kõik elemendid omavahel harmoneeruma.

Kasutades Euroopa parimaid kangatootjaid aitame teil luua just teie isikupära arvestades oma kodune atmosfäär, meie soov on aidata teid selle viimase lihvi vormistamisel hubase kodu loomiseks.

Tekstiilkardinate puhul on võimalik kasutada nii kardinapuid kui ka tavalisi lae siine, mis loovad väga minimalistliku ning elegantse mulje kardinatele.

Somfy Glydea mootoriga siinid pakuvad teile enneolematut mugavust, kus saate vaid ühe nupuvajutusega sulgeda ja avada oma uued kardinad kasvõi voodist. (v.t http://www.aknakate.ee/aknakatted/motoriseeritud-lahendused/kardinad)

NB! Pimendava kangaga kardin ei tee tuba 100% pimedaks. Selleks et saada soovitud tulemus tuleb kasutada mitut erinevat tüüpi kardinat!

Millest alustada kui soovite hinnapakkumist või tellida kardinaid?

  • Saada meile oma seina mõõdud
  • Kirjelda meile kuhu soovid paigaldada (kogu sein või katta ainult aken)
  • Vali välja kangas mis sulle meeldib.
  • Kui kahtled, kuidas on võimalik sinu aknale kardinat paigaldada, lisa päringule pilt oma aknast
  • Saada meile päring info@aknakate.ee ja oota vastust ;)

Tellimuse saame vormistada kas meie tehasesalongis või kutsu spetsialist näidistega koju aga kui sul pole aega, saad kardinad mugavalt tellida ka kodust lahkumata interneti vahendusel.

KangadKliendid kiidavad