Sääsevõrgud

Sääsevõrgud on tõhusaks kaitseks ebameeldivate ja tüütavate putukate eest.

Sääsevõrgud aknale Sääsevõrgud uksele

Sääsevõrkude tellimine on lihtne! Tellimus on võimalik vormistada meie tehasesalongis, interneti vahendusel või kutsudes spetsialisti näidistega koju.

Millest alustada, kui soovite hinnapakkumist või tellida sääsevõrke?

  • Saada meile oma aknaava mõõdud
  • Kirjelda, millist mehhanismi soovid kasutada (tavaline raamiga, vedrumehhanismiga, hingedel süsteemiga)
  • Kui kahtled, kuidas on võimalik sinu aknale sääsevõrku paigaldada, lisa päringule pilt oma aknast
  • Saada päring info@aknakate.ee ning vastame Teile esimesel võimalusel!

Sääsevõrgud on tõhusaks kaitseks ebameeldivate ja tüütavate putukate eest. Aknaraamile kinnitatult moodustab sääsevõrk efektiivse filtri ümbritseva keskkonna (tolmu, prahi, putukate) ja ruumi vahel. Sääsevõrgu raam on valmistatud keskkonnamõjudele vastupidavast ja värvitud alumiiniumprofiilist. Võrku ei kahjusta vesi, päike ega rasv, küll aga võivad kahjustada linnud, kes nokivad võrgule jäänud toiduosakesi vm seemneid. Seepärast soovitame paar korda aastas (sügisel ja kevadel) võrku pesta. Putukavõrke saab paigaldada toa või õue poole sõltuvalt akna avanemisest.

Aknale pakume kolme tüüpi sääsevõrke:

Klambritega sääsevõrk on tavalise alumiiniumraami külge kinnitatud võrk ja mis kinnitatakse aknaraamile klambritega. See tagab soodsama hinna ning lubab sääsevõrgu kevadel hõlpsalt paika asetada ja sügisel jälle maha võtta.
Maksimaalne mõõt (laius x kõrgus): Oleneb mõõtude vahelisest suhtest, lisainfot küsi müügiesindajalt

Vedruga sääsevõrk töötab ruloostiilis vedrumehhanismiga liikudes siinide vahel. Sääsevõrk kinnitatakse aknaraami väliskülje profiilile. Ideaalne aastaringseks kasutuseks.
Maksimaalne mõõt (laius x kõrgus): 160 x 240 cm (oleneb mõõtude vahelisest suhtest, täpsusta mõõdud müügiesindajaga üle); minimaalne mõõt: 50 x 50 cm.

Hingedel sääsevõrk on tavalise alumiiniumraami külge kinnitatud võrk, mis kinnitatakse aknaraamile hingedega. Maksimaalne mõõt (laius x kõrgus): 110 x 170 cm; minimaalne mõõt: 50 x 50 cm.

Putukavõrgu raami värvivalikus on valge, pruun, hõbe ja tumehall. Eritellimusena saame raame värvida vastavalt Teie vajadusele.

Mõõtmis- ja paigaldusjuhend


Vedruga sääsevõrgu paigaldusjuhend

Kliendid kiidavad