Kontakt

Tveka inte att kontakta oss. Du får garanterat en bra offert!

Joanna Esula

Försäljningskonsult

Tel: +372 68 28 443
GSM: +372 56 633 807

joanna@aknakate.ee

Hanna Liisa Maria Nõgols

Försäljningskonsult

Tel: +372 68 28 441
GSM: +372 56 633 484

hanna@aknakate.ee

Contact

Aknakate OÜ
Kakumäe tee 37
13516 Tallinn
en måndag 8.30-18.00
en tisdag – en torsdag 8.30 -17.00
en fredag – 8.30-16.00

Tel. +372 68 28 440
Fax +372 68 28 443
info@aknakate.ee
www.aknakate.ee

Ditt namn

Din e-postadress

Ditt meddelande

captcha
Skriv in de tecken du ser i bilden

Kerli Epro

Kontors chef

Tel: +372 68 28 440
GSM: +372 566 33 486

kerli@aknakate.ee

Siiri Pärnaste

Kontorsassistent

Tel: +372 68 28 440
GSM: +372 566 33 815

siiri@aknakate.ee

Kadri Vagiström

Sekreterare

Tel: +372 68 28 440
GSM: +372 566 33 775

sekretar@aknakate.ee

Kristi Vaher

Bokförare

Tel: +372 68 28 440

kristi@aknakate.ee

Virko Raagmets

Verkställande direktör

Tel: +372 68 28 440

virko@aknakate.ee

Johannes Neidorf

Utvecklingschef / Kreditkontroll

Tel: +372 68 28 440
johannes@aknakate.ee

Läget på kartan