Yhteystiedot

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Teemme sinulle varmasti hyvän tarjouksen!

Joanna Esula

Myyntikonsultti

Puh: +372 68 28 443
GSM: +372 56 633 807

joanna@aknakate.ee

Hanna Liisa Maria Nõgols

Myyntikonsultti

Puh: +372 68 28 441
GSM: +372 56 633 484

hanna@aknakate.ee

Kadri Vagiström

Myyntikonsultti

Puh: +372 68 28 442
GSM: +372 56 633 813

kadri@aknakate.ee

Yhteydenotto

Aknakate OÜ
Kakumäe tee 37
13516 Tallinn
Maanantai 8.30-18.00
Tiistai – Torstai 8.30 – 17.00
Perjantai 8.30-16.00

Puh. +372 68 28 440
Faksi +372 68 28 443
info@aknakate.ee
https://www.aknakate.ee/fi

    Nimi

    S-posti

    Viesti

    captcha
    Ole hyvä ja syötä kuvassa näkyvät merkit

    Siiri Pärnaste

    Toimistoapulainen

    Puh: +372 68 28 440
    GSM: +372 566 33 815

    siiri@aknakate.ee

    Margit Tude

    Sihteeri

    GSM: +372 5663 3775
    Tel: +372 68 28 440

    sekretar@aknakate.eu

    Robin Talisaar

    Johtajan apulainen

    GSM: +372 5663 3486
    Tel: +372 68 28 440

    robin@aknakate.ee

    Kristi Vaher

    Kirjanpitäjä

    Puh: +372 68 28 440

    kristi@aknakate.ee

    Virko Raagmets

    Toimitusjohtaja

    Puh: +372 68 28 440

    virko@aknakate.ee

    Johannes Neidorf

    Kehityspäällikkö/Luottotarkastaja

    Puh: +372 68 28 440

    johannes@aknakate.ee

    Sijainti kartalla