Yhteystiedot

Ota meihin rohkeasti yhteyttä. Teemme sinulle varmasti hyvän tarjouksen!

Joanna Esula

Myyntikonsultti

Puh: +372 68 28 443
GSM: +372 56 633 807

joanna@aknakate.ee

Hanna Liisa Maria Nõgols

Myyntikonsultti

Puh: +372 68 28 441
GSM: +372 56 633 484

hanna@aknakate.ee

Kadri Vagiström

Myyntikonsultti

Puh: +372 68 28 442
GSM: +372 56 633 813

kadri@aknakate.ee

Contact

Aknakate OÜ
Kakumäe tee 37
13516 Tallinn
Maanantai 8.30-18.00
Tiistai – Torstai 8.30 – 17.00
Perjantai 8.30-16.00

Puh. +372 68 28 440
Faksi +372 68 28 443
info@aknakate.ee
www.aknakate.ee

Nimi

Sähköpostiosoite

Viesti

captcha
Ole hyvä ja syötä kuvassa näkyvä merkkijono

Siiri Pärnaste

Toimistoapulainen

Puh: +372 68 28 440
GSM: +372 566 33 815

siiri@aknakate.ee

Anna Borissjuk

Sihteeri

Puh: +372 68 28 447
GSM: +372 566 33 775

sekretar@aknakate.ee

Kristi Vaher

Kirjanpitäjä

Puh: +372 68 28 440

kristi@aknakate.ee

Virko Raagmets

Toimitusjohtaja

Puh: +372 68 28 440

virko@aknakate.ee

Johannes Neidorf

Kehityspäällikkö/Luottotarkastaja

Puh: +372 68 28 440

johannes@aknakate.ee

Sijainti kartalla